Klienti runā par mums

Klientu atsauksmes un mūsu sasniegtie rezultāti

Mihails Kaļiņins

AS Balticom biznesa nodaļas vadītājs

Pateicoties Global Internet Marketing darbam, mēs saņemam 3 reizes vairāk klikšķu no Google Adwords, turklāt klikšķa cena ir 2 reizes samazinājusies. Tagad Google nes mums 6 reizes vairāk pieteikumu un zvanu no interneta. Rezultāti ir satriecoši!

Aleksandrs Čornijs

A-T Trade Music mārketinga direktors

Sadarbojoties ar Global Internet Marketing, pusgada laikā mēs panācām šos rezultātus. Google Ads reklāmas budžets palielinājās par 17%, tostarp konversiju skaits palielinājās par 34%, ko mēs uzskatām par ļoti labu rezultātu.

Antons Gajers

uzņēmuma BCS TRAVEL direktors

Global Internet Marketing aģentūras kolektīvs mums tika izstrādājis vairākas Landing Page, un, iedziļinoties mūsu nozares problemātikā, attiecīgi iestatīja Google Adwords reklāmas kampaņas. Rezultātā esošo pieteikumu skaits palielinājās vairākas reizes, savukārt 1 pieteikuma izmaksas samazinājās 2.5 reizes.

Ēriks Ruzavins

SIA AboluServiss vadītājs

GIM komanda mums izstrādāja Landing Page un uzstādīja Google Ads reklāmu. Pirmajā mēnesī mēs saņēmām 226 pieteikumus un 53 reālus klientus. Landing Page Konversijas koeficients sastāda 20%, Google Ads sludinājumu CTR 16%, bet 1 konversijas izmaksa 2.80 EUR.

Kristīna Dreijere

Gintaro Mēbeles reklāmas menedžere

Tikai pāris mēnešu laikā viņu komanda palielināja trafiku Google meklētājā par divām ar pusi reizēm, turklāt klikšķa cena samazinājās par 10%, lai gan agrāk mūs centās pārliecināt, ka tas ir neiespējami. Tāpat arī palielinājās pasūtījumu skaits mājaslapā, kuru pieaugums sasniedza 69%.

Andrejs Žukovs

Apkure Kredītā uzņēmuma vadītājs

Jau pēc nedēļas kopš viņu darba, maniem video bija 2 reizes vairāk skatījumu, turklāt reklāmas budžets palika tāds pats, kā iepriekš. Ātrāk sāka pieaugt arī abonentu skaits manam kanālam, kuri vēlāk, visticamāk, kļūs arī par maniem klientiem.

Mihails Koklins

SIA InCREDIT Group Marketinga nodaļas vadītājs

Pateicoties Global Internet Marketing darbiniekiem mums ir izdevies sasniegt lielus uzlabojumus mūsu vietnes konversijas radītājos. Rūpīgi izstrādātā stratēģija Adwords ļāva mums palielināt pieprasījumu vairāk nekā par 30%, pie tam vēl samazināt reklāmas izdevumus līdz 8%.

Rūpīgi izstrādātā stratēģija Adwords ļāva mums palielināt pieprasījumu vairāk nekā par 30%, pie tam vēl samazināt reklāmas izdevumus līdz 8%.

Vēlaties uzzināt, kā uzlabot pārdošanu?

Apspriedīsim Jūsu projektu? Mēs veiksim BEZMAKSAS auditu Jūsu vietnei un reklāmas kampaņām, lai atrastu veidu kā uzlabot Jūsu pārdošanas rādītājus.

SAŅEMT BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU