Klienti runā par mums

Klientu atsauksmes un mūsu sasniegtie rezultāti

Mihails Kaļiņins

AS Balticom biznesa nodaļas vadītājs

Pateicoties Global Internet Marketing darbam, mēs saņemam 3 reizes vairāk klikšķu no Google Adwords, turklāt klikšķa cena ir 2 reizes samazinājusies. Tagad Google nes mums 6 reizes vairāk pieteikumu un zvanu no interneta. Rezultāti ir satriecoši!

Mihails Koklins

SIA InCREDIT Group Marketinga nodaļas vadītājs

Pateicoties Global Internet Marketing darbiniekiem mums ir izdevies sasniegt lielus uzlabojumus mūsu vietnes konversijas radītājos. Rūpīgi izstrādātā stratēģija Adwords ļāva mums palielināt pieprasījumu vairāk nekā par 30%, pie tam vēl samazināt reklāmas izdevumus līdz 8%.

Rūpīgi izstrādātā stratēģija Adwords ļāva mums palielināt pieprasījumu vairāk nekā par 30%, pie tam vēl samazināt reklāmas izdevumus līdz 8%.

Mārīte Kaļķe

Balticlubs administratore

Rezultāti bija fantastiski! Pirmajās 4 nedēļās pēc reklāmas kampaņu uzsākšanas mēs saņēmām 184 pieteikumus no mūsu mājas lapas un 57 no tiem bija reāli pasūtījumi. Mēs pat nevarējām iedomāties, ka Jelgavā var būt tik daudz klientu.

Vēlaties uzzināt, kā uzlabot pārdošanu?

Apspriedīsim Jūsu projektu? Mēs veiksim BEZMAKSAS auditu Jūsu vietnei un reklāmas kampaņām, lai atrastu veidu kā uzlabot Jūsu pārdošanas rādītājus.

SAŅEMT BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU