30. aprīlī pl. 19:00

Bezmaksas seminārs

"Kā iegūt vairāk klientu no Google Ads 2019. gadā"

Pieteikties

Klienti runā par mums

Klientu atsauksmes un mūsu sasniegtie rezultāti

Mihails Kaļiņins

AS Balticom biznesa nodaļas vadītājs

Pateicoties Global Internet Marketing darbam, mēs saņemam 3 reizes vairāk klikšķu no Google Adwords, turklāt klikšķa cena ir 2 reizes samazinājusies. Tagad Google nes mums 6 reizes vairāk pieteikumu un zvanu no interneta. Rezultāti ir satriecoši!

Aleksandrs Čornijs

A-T Trade Music mārketinga direktors

Sadarbojoties ar Global Internet Marketing, pusgada laikā mēs panācām šos rezultātus. Google Ads reklāmas budžets palielinājās par 17%, tostarp konversiju skaits palielinājās par 34%, ko mēs uzskatām par ļoti labu rezultātu.

Antons Gajers

uzņēmuma BCS TRAVEL direktors

Global Internet Marketing aģentūras kolektīvs mums tika izstrādājis vairākas Landing Page, un, iedziļinoties mūsu nozares problemātikā, attiecīgi iestatīja Google Adwords reklāmas kampaņas. Rezultātā esošo pieteikumu skaits palielinājās vairākas reizes, savukārt 1 pieteikuma izmaksas samazinājās 2.5 reizes.

Mihails Koklins

SIA InCREDIT Group Marketinga nodaļas vadītājs

Pateicoties Global Internet Marketing darbiniekiem mums ir izdevies sasniegt lielus uzlabojumus mūsu vietnes konversijas radītājos. Rūpīgi izstrādātā stratēģija Adwords ļāva mums palielināt pieprasījumu vairāk nekā par 30%, pie tam vēl samazināt reklāmas izdevumus līdz 8%.

Rūpīgi izstrādātā stratēģija Adwords ļāva mums palielināt pieprasījumu vairāk nekā par 30%, pie tam vēl samazināt reklāmas izdevumus līdz 8%.

Mārīte Kaļķe

Balticlubs administratore

Rezultāti bija fantastiski! Pirmajās 4 nedēļās pēc reklāmas kampaņu uzsākšanas mēs saņēmām 184 pieteikumus no mūsu mājas lapas un 57 no tiem bija reāli pasūtījumi. Mēs pat nevarējām iedomāties, ka Jelgavā var būt tik daudz klientu.

Vēlaties uzzināt, kā uzlabot pārdošanu?

Apspriedīsim Jūsu projektu? Mēs veiksim BEZMAKSAS auditu Jūsu vietnei un reklāmas kampaņām, lai atrastu veidu kā uzlabot Jūsu pārdošanas rādītājus.

SAŅEMT BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU